Büyük Rüya Tabirleri Sitemize Hoşgeldiniz

Rüya Tabirleri


Sitede 7 farklı kaynaktan rüya tabirleri bulunmaktadır.

muabbir.com Dünyanın en çok içeriğine sahip sitesi olmakla beraber en iyi ve kullanışlı sitesidir.

Sitemiz herkesin tanıdığı ve güvendiği İslam önderleri ve büyükleri olan, İmam Nablusi, İbni Kesir Salimi, İbni Şirin, Cafer-i Sadık, Kirmani, Seyid Süleyman, Ebu Saidü’l-Vaaz eserlerinden esas olarak hazırlanmıştır.

Salih rüya vaki olacak olan şeyleri vukuundan evvel fıtrî istidad ile idrak etmekten ibarettir. Peygamber (sav) bununla ilgili şöyle buyurur:

“Müminlerin rüyası nübüvvetin kırk altı bölümünden bir bölümdür.” (Müslim, Rüya 1)

En Çok Görülen Rüya Sembolleri

Porselen yemek takimi Görücü Yaşayan evliya birisinin uzamış kirpiğini kesmek Rüyada meleklerin ismini saymak Rahman c.c Dizlik Kiz görmek Rüyada kaz görmek Rüyamda yılan gördüm ne demek Elma Hay Rüyada gül suyu dökmeķ Kuş Diş Guneshi gozu var ve o insana bakiyor Rüyada y Rüyada arı görmek Rüyada ke Yeni ev Diş fırçası Kar Evlenmek Kil İplik Alça Karpuz Bal Su görmek Çıplak Kapı Mangal yapmak İsa a.s. ,rüyada aile görmek Kıskançlık, Ruyamda kömürler ıslanmış ,sulu bir sekilde soba yakmaya çalışıyordum ama kor halinde yanıyor du Şeker Rüyada kar görmek Ev Çocuklu kadın Para Ruyada at görmek Rüyada lezbiyen oldugunu görmek Lezbiyen Et Kan Kedi isa a s Su yesil Aşığını


Genel Bilgiler
Ortak Rüyalar