İnam | Rüya Yorumları

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: İnam


Rüyalar ve Yorumları

Çağdaş Ulema: Dinamiti patlarken görmek; saygı ve sevgi kazanacağınıza işarettir.

... Rüyalar ve Yorumları

Rüyaların Anlamı

Hayatınızda birçok değişiklik olacak.... Rüyaların Anlamı

Büyük Rüya Tabirleri

Rüyada kendisini kınadığını görmek, bir fitneye düşmeye ve karışık işlere delâlet eder. Fakat Cenab-ı Hak o kimseyi uğradığı fitneden kurtarıp düşmanına üstün getirir ve insanların kınamasından kurtularak dünya ve ahiretçe hayırlı bir şeye eriştirir. O kişi böylece muradına erer.

Rüyada bir başkasını kınadığını görmek, iyi değildir. Ve kınadığı şey sonra kendi başına gelir ve o kimse kınanmaya müstahak olur.... Büyük Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Rüyada birisinin yapmış olduğu hareketten ya dasöylediği sözden dolayı kınadığınızı görmek vaadinden dönen, sözüne sadık kalmayan, nefsine tabi olan kimseye işaret eder.

Rüyada kendi kendini kınadığım gören kimse bir günaha girer, bir fitneye karışır ve bundan dolayı çevresi tarafından kınanır. Sonra Allah onu o fitneden kurtarır, temize çıkarır, düşmanlarına galip getirir.... Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Rüya Tabirleri Sözlüğü

Azabı gerektirecek iş ve amele, nefis ve şeytana uymaya, Kendi kendini kınamak karmaşık bir işten dolayı kınandıktan sonra bu fitneden kurtulmaya, dünya ve ahireti kazandıracak hayırlı bir iş yapmaya, Müslüman kardeşini bir meselede kınadığını görmek, kıınamaya konu olan ayıbı aynen işleyerek kınanmayı hak etmeye delalet eder.

Rüyasında birini kinadiğini gören, uyanik iken o isi isler ve o da kinanmaya hak kazanir.

Elinden kaçirdigi bir isten dolayi kendi nefsini kinadiğini gören, halk tarafindan kinanacak karisik bir ise girer.

Daha sonra Allah ona kolaylik ihsan ederek o karisikliktan kurtarir.

Bazilarina göre; rüyada kinamak üzüntü ile yorumlanır.

Rüyada kendi kendini kinadiğini görmek, fena bir is yaparak üzüntü duyduguna; bir baskasini kinadiğini görmek, baska birisinin yaptigi bir isten dolayi yine üzüntü duyduguna delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada kinamak, atese girmesine sebep olan pek çok islerde seytana tabi olmaya ve vaadinden dönmeye işarettir.

Rüyada kendisini kinadiğini gören kimse, bir fitneye ve o kansik bir seye düser. Ve ondan dolayi kinanir. Sonra Allah (C.C.) o kimseyi o fitneden kurtarip düsmanina galip getirir ve insanlarin kinamasindan kurtularak dünya ve ahiretçe hayırlı bir seye erisir.

Rüyada diger bir kimseyi kinadiğini gören kimse, o kimsenin yapmakta olduğu bir isin aynisini yapip kinamaya müstahak olur.... Rüya Tabirleri Sözlüğü


Benzer Aramalar