Çok Büyük Keklik Yakalamak | Rüya Yorumları

Bu Rüyanın Anahtar Kelimeleri: Çok Büyük Keklik Yakalamak


Büyük Rüya Tabirleri

Rüyada üzerinize ağırlık çöktüğünü görmek bugünlerde çok çalışmanız nedeniyle yorgun düştüğünüze ve dinlenmeniz gerektiğine, aksi takdirde bu olayların başarınızı olumsuz yönde etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada ağıi görmek hayra yorumlanır.

Bu rüya yüksek bir mevkiye büyük bir kâra işarettir.

Ağıl görmek muraddır.

Rüyayı gören evli çiftlerin yuvası daha huzurlu olur, bekarlar içinse mesut bir evliliktir.... Büyük Rüya Tabirleri

Rüyalar ve Yorumları

Rüyada bir seyin çoklu Sundan sonra azaldiSini görmek, haram kazanmaga veya gösterise ya da borca işaret eder. ... Rüyalar ve Yorumları

Rüyalar ve Yorumları

Kişinin rüyada cokey görmesi yolculuk alâmetidir. Çünkü atlar binmek içindir.

Rüyada bir cokeyin kendisini ata bindirdiğini görmek, uzun bir sefer ile tâbir olunur. Yine rüyada, bir cokeyin attan düştüğünü görmek, uzun bir yoldan gelecek adama delâlet eder. Tüccar bir adamın, kendisini bir at üzerinde yarışır halde görmesi, çok kazanca ve işlerin selâmetine delâlet eder.... Rüyalar ve Yorumları

Rüyaların Anlamı

Rüyasında cokey olan kişinin muradına ereceği ve fevkalade duruma geleceği anlamına gelir. Hayırlı haber, müjdedir.

Rüyada cokey görmek yolculukla yorumlanır.

Bir cokeyin kendisini bir ata bindirdiğini görmek, uzun bir yolcu-luga çikacağına; bir cokeyin attan düstügünü görmek, uzun bir yolculuktan bir yakınınin döneceğine; kendisini cokey olarak bir atin üzerinde yarisir görmek, eğer tüccarsa, çok para kazanacağına; hastasi varsa iyileseceğine, halktan birisi ise iyi bir is yapip bolluga kavusacağına; fakir ise hali vaktinin iyileseceğine delalet eder.... Rüyaların Anlamı

Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüyasında bir yerin çöktüğünü gören kimse çok büyük bir sıkıntı alır.

İyi değildir.... Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüya Yorumlama Sanatı

Rüyada bir yerin, bir çatinin aniden çöktügünü görmek, çevrenizde birlikte is yaptiğiniz bir firmanin aniden if-las ettiğini duyarak üzüleceğinize ve onun çöküsü, iflasi ile sizin de bir çok zarariniz olacagi için ticari durumunuzun sarsilacağına işarettir.... Rüya Yorumlama Sanatı

Rüya Yorumlama Sanatı

Olaylar karşısında kişinin çaresiz kalacağını gösterir. Kutsal bir yere diz çökme ise iyi sayılır.... Rüya Yorumlama Sanatı

Rüyaların Anlamı

Rüyada dişi keklik görmek, hür temiz bir kadına veya sözü güzel bir adama işarettir. Keklik kuşu rüyası, güzel ve geçimsiz bir kadına delâlet eder. Kekliği, aldığını veya tuttuğunu görmek de bu kadınla evlenmeğe işarettir.

Bir kimsenin rüyada birçok keklik kuşu avladığını görmesi, devlet reisine yakın birtakım adamlardan çok mal ve menfaat teminine delâlet eder. Yine keklik kuşları, kadınlara ve güler yüzlü insanlara alâmettir.

Rüyada keklik etini yediğini görmek, yeni elbiselere delâlet eder ve o kimse elbiselere nail olur. Kirmanî demiştir ki: Rüyada keklik görmek, güzel zevceye ve güzel hizmetçiye delâlet eder.

Bir keklik tuttuğunu gören, bir kadınla evlenir.

Bir keklik satın aldığını görmek, bir hizmetçi almaya işarettir. ... Rüyaların Anlamı

Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Rüyada keklik görmek zevceye veya güzel bir hizmetçiye işarettir.

Bir keklik tuttuğunu gören yakında evlenir. Keklik satın aldığını görmek, hizmetçi almaya alâmettir. Keklik eti yemek yeni elbise ile tâbir olunur.... Büyük Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Rüyalar Kitabı

Rüyada keklik görmek güzel bir kadına ve erkeğe yorumlanır.

Rüyada keklik görmek güler yüzlü dost edinmeye, çok para kazanmaya; rüyada keklik avına çıktığını görmek tövbe etmesi gerektiğine işaret eder. Keklikler, kadınlara ve güler yüzlü insanlara işaret eder.

Rüyada keklik eti yediğini gören kimse, elbiselere nail olur.... Rüyalar Kitabı

İslami Rüya Tabirleri

Rüyada keklik görmek, etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir. Keklik eti yemek aile içinde kavga edeceğinizi işaret eder. ... İslami Rüya Tabirleri

Büyük Rüya Tabirleri

Cafer Sadık: Rüyada keklik görmenin dört tabiri vardır:

1-Erkek çocuk

2-Dost

3-İş konusunda rahatlık

4-Murada ermek

İbn-i Sirin: Keklik; güzel kadına yorulur.

Keklik yakaladığınızı görmek; güzel bir kadınla evleneceğinize…

Keklik eti yediğinizi görmek; size bir elbise hediye edileceğine işarettir

Cabir Mağribi: Erkek kekliğe sahip olmak; erkek çocuğa, dişi kekliğe sahip olmak ise uyumlu bir kadına işarettir.

... Büyük Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Güzel ama geçimsiz kadına, tatlı ve güzel sözlü erkeğe, güleryüzlü kimseye, Keklik eti yemek yeni elbiselere, keklik almak güzel fakat huysuz bir kadınla evlenmeye, avlamak ise yetkili makama yakın kimselerden menfaat elde etmeye delalet eder.

Rüyada keklik görmek, etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir. Keklik eti yemek aile içinde kavga edeceğinizi işaret eder.

Rüyada keklik görmek, etrafınızdaki insanların saygısını kazanacaksınız demektir. Keklik eti yemek aile içinde kavga edeceğinizi işaret eder.

Bekar kişi görürse aşktır.

Ev içinde keklik görülürse, eşin hoppalığına işaret eder.

Rüyada keklik, konuskan bir kadınla tabir olunur.

Rüyasında çarsidan bir keklik satin alarak evine getirdiğini gören, güzel ve tatli dilli bir kadınla, kadınsa böyle bir erkekle evlenir.

Rüyasında birçok kekligin bir tarlaya kondugunu gören, devlet isine girerek, çok para kazanir, veya bir okula ögretmen veyahut bir askeri birlige komutan olur.

Rüyasında keklik kizartmasi yediğini görmek, yeni elbiseler alacağına, keklik avladiğini görmek, güzel bir kadınla veya erkekle tanisacağına delalet eder.

Rüyada keklik itikatsizliga da yorumlanır.

Rüyasında keklik avina çiktiğini ve bir keklik vurdugunu görmek, dini inançlarim yavas yavas yitirmekte olduğuna ve tövbe ederek yemden ibadete koyulmasi gerektiğine delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada disi keklik, hür temiz bir kadına. yahut sözü güzel bir adama işarettir.

Rüyada görülen keklik, güzel ve geçimsiz bir kadındır. Onu almakta bu kadınla evlenmece işarettir.

Rüyada bir çok Keklik kusu avladiğini gören kimse, çok mal kazanir. Keklikler, kadınlara ve güler yüzlü insanlara işarettir.

Rüyada keklik eti yediğini gören kimse, elbiselere nail olur.... Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüyasında birşeyler yakalayan insan kısmet alır. Yakalanan şeye göre de yorumlanır.... Rüya Tabirleri Sözlüğü

Benzer Aramalar